BEST 45HW7TWEL14J690RQE12V Fail Safe 12V Double Cylinder With Deadbolt Electrified Mortise Lock 14 Lever J Escutcheon Request to Exit Dark Bronze
SKU:
45HW7TWEL14J690RQE12V
Uid:
BES10045HW7TWEL14J690RQE12V
Url Title:
45hw7twel14j690rqe12v
Title:
45HW7TWEL14J690RQE12V BEST Electric Lock
Last Modified:
2025-02-04T20:56:18+00:00
Last Pricing:
2025-02-04T05:00:00+00:00
Msrp:
Finish:
690/US20
Finish Description:
Dark Bronze Painted
Popularity:
9
Pack Length:
11.5"
Pack Width:
9.75"
Pack Height:
3"
Pack Volume:
336.38 in³