BEST 45HW7TWEL12J62612V Fail Safe 12V Double Cylinder With Deadbolt Electrified Mortise Lock 12 Lever J Escutcheon Satin Chrome
SKU:
45HW7TWEL12J62612V
Uid:
BES10045HW7TWEL12J62612V
Url Title:
45hw7twel12j62612v
Title:
45HW7TWEL12J62612V BEST Electric Lock
Last Modified:
2025-02-04T20:56:17+00:00
Last Pricing:
2025-02-04T05:00:00+00:00
Msrp:
Finish:
626/US26D
Finish Description:
Satin Chrome
Popularity:
8
Pack Length:
11.5"
Pack Width:
9.75"
Pack Height:
3"
Pack Volume:
336.38 in³