BEST 45HW7TWEL16R626AM12V Fail Safe 12V Double Cylinder With Deadbolt Electrified Mortise Lock 16 Lever R Rose Satin Chrome Antimicrobial
SKU:
45HW7TWEL16R626AM12V
Uid:
BES10045HW7TWEL16R626AM12V
Url Title:
45hw7twel16r626am12v
Title:
45HW7TWEL16R626AM12V BEST Electric Lock
Last Modified:
2024-12-11T23:27:06+00:00
Last Pricing:
2024-05-01T04:00:00+00:00
Msrp:
Finish:
626AM/US26DAM
Finish Description:
Satin Chrome
Popularity:
9
Pack Length:
11.5"
Pack Width:
9.75"
Pack Height:
3"
Pack Volume:
336.38 in³