BEST 45HW7TWEU4J630RQE12V Fail Secure 12V Double Cylinder with Deadbolt Electrified Mortise Lock 4 Knob J Escutcheon Request to Exit Satin Stainless Steel
SKU:
45HW7TWEU4J630RQE12V
Uid:
BES10045HW7TWEU4J630RQE12V
Url Title:
45hw7tweu4j630rqe12v
Title:
45HW7TWEU4J630RQE12V BEST Electric Lock
Last Modified:
2025-02-12T14:30:39+00:00
Last Pricing:
2025-02-04T05:00:00+00:00
Msrp:
Finish:
630/US32D
Finish Description:
Satin Stainless Steel
Popularity:
8
Pack Length:
11.5"
Pack Width:
9.75"
Pack Height:
3"
Pack Volume:
336.38 in³