BEST 45HW7WEL15R626RQE12V Fail Safe 12V Double Cylinder Electrified Mortise Lock 15 Lever R Rose Request to Exit Satin Chrome
SKU:
45HW7WEL15R626RQE12V
Uid:
BES10045HW7WEL15R626RQE12V
Url Title:
45hw7wel15r626rqe12v
Title:
45HW7WEL15R626RQE12V BEST Electric Lock
Last Modified:
2025-02-12T14:33:51+00:00
Last Pricing:
2025-02-04T05:00:00+00:00
Msrp:
Finish:
626/US26D
Finish Description:
Satin Chrome
Popularity:
8
Pack Length:
11.5"
Pack Width:
9.75"
Pack Height:
3"
Pack Volume:
336.38 in³